Usługi

Rozwój oprogramowania

Firma Mark Lab posiada bogate doświadczenie w zakresie tworzenia oprogramowania. Specjalizujemy się w oprogramowaniu wbudowanym oraz skomunikowanym z oprogramowaniem wbudowanym. Wraz z usługą projektowania elektroniki jesteśmy w stanie dostarczyć pełne spersonalizowane rozwiązanie elektroniczne do wskazanego przez odbiorcę zastosowania.

Projektowanie elektroniki

Zarówno proste jak i skomplikowane układy elektroniczne nie stanowią dla nas tajemnic. Specjalizujemy się w projektowaniu układów cyfrowych, zarówno dyskretnych jak i mikroprocesorowych wraz z konieczną częścią analogową. Wykonujemy niestandardowe urządzenia zgodnie z zapotrzebowaniem Klienta.

Budowa, rozwój i zarządzanie sieciami

Wraz z firmami partnerskimi oferujemy kompleksowe usługi budowy, rozwoju i zarządzania sieciami komputerowymi. Posiadamy doświadczenie zarówno w małych sieciach komputerowych (do 10 komputerów), średnich jak i dużych (ponad 500 punktów). Oferujemy pełen przekrój usług począwszy od sieci strukturalnych poprzed instalację i konfigurację sieciowych urządzeń aktywnych (routery, switche, punkty dostępowe) jak i pasywnych oraz budowę serwerowni.

Instalacje niskoprądowe (p-poż):

Wraz z firmami partnerskimi oferujemy kompleksowe usługi związane z systemami bezpieczeństwa. Wdrażamy, konserwujemy oraz zarządzamy systemami telewizji przemysłowej, systemami DSO i nagłośnienia, systemami sygnalizacji włamania i napadu, systemami sygnalizacji pożaru i oddymiania, systemami kontroli dostępu oraz systemami domofonowymi.

Budowa serwisów internetowych

Wraz z firmami partnerskimi oferujemy kompleksowe usługi związane z realizacją aplikacji internetowych. Specjalizujemy się w wykonywaniu stron internetowych, sklepów internetowych, systemów CMS, platform informacyjnych, systemów dedykowanych, systemów wyszukiwania. W zależności od potrzeb dostosowujemy ofertę do wymagań klientów. Zarówno wykonanie prostej strony internetowa dla Twojej firmy, jak i nowego portalu informacyjnego czy nowej odsłony portalu społecznościowego nie stanowi dla nas trudności.